Tüfekle yanlışlıkla vurduğu kadından özür dileyip kaçtı!

HAKAN

Tüfekle yanlışlıkla vurduğu kadından özür dileyip kaçtı! Kütahya’da alacaklısına av tüfeğiyle ateş açan Kadir T, sokaktan geçen bir kadını vurdu. Kadir T, kadından özür diledikten sonra olay yerinden kaçtı!

Kütahya’da oturan Kadir T., yeğeni M.A.Y.’nin cezaevinden arkadaşı olan H.D.’ye bir süre önce 15 bin lira borç verdi. Aradan geçen zamanda parasını alamayan Kadir T., yeğeni M.A.Y. ve bir başka yakınını da yanına alarak H.D.’yle buluşmaya gitti.

Kadir T. buluşma sırasında yanında getirdiği av tüfeğiyle H.D.’ye doğru ateş etti. Tüfekten çıkan saçmalardan biri tesadüfen olay yerinden geçen Melek B.’ye isabet etti. Melek B. yere yığılırken Kadir T., “Abla kusura bakma yanlışla seni vurdum” diyerek diğer iki kişiyle birlikte kaçtı.

Çevre sakinlerinin çağırdığı ambulansla hastaneye kaldırılan Melek B.’nin sağlık durumunun iyi olduğu belirlendi. Ateş ettiği anlar güvenlik kamerasına yansıyan Kadir T. polise giderek teslim oldu. (DHA)

Bir cevap yazın

Sonrakine Zıpla

İçişleri Bakanı Soylu: “Eğer dans da olacaksa hepimiz dans edelim”

İçişleri Bakanı Soylu: “Eğer dans da olacaksa hepimiz dans edelim” İçişleri Bakanı Süleyman Soylu, "Las Tesis" dansının Şili'de polis tarafından iki kadının öldürülmesi üzerine çıktığını belirterek "Fakat bu Türkiye'de polise, hakime, devlete, Başkan'a 'tecavüzcü' ve 'öldüren' demeyi gerektirmiyor. Eğer dans da olacaksa hepimiz dans edelim ayrı da en çok dansı Latin Amerika yapıyor, ne durumda olduğunu biliyoruz" diye konuştu.

Bilgilen

Haber Gönder