Sayısal Loto sonuçları açıklandı! Sayısal Loto’da birinci devir

HAKAN

Sayısal Loto sonuçları açıklandı! Sayısal Loto’da birinci devir Kuponlarını dolduran şans oyunu severler Sayısal Loto sonuçları için hafta boyunca bekliyordu Milli Piyango İdaresi kazandıran numaraları duyurdu. 14 Aralık çekiliş sonuçlarına göre 6 şanslı rakamı bulan çıkmadığı için 1. devir gerçekleşti. MPİ tarafından gerçekleştirilen çekilişte 1-49 sayı kümesi içinden çekilişle belirlenecek olan 6, 5, 4, ve 3 sayının doğru tahmin etmek gerekiyor. Sayısal Loto çekilişinde ise ikramiye kazandıran numaralar haberimizin içerisinde yer alıyor. İşte Sayısal Loto sonuçları…

14 Aralık tarihli Sayısal Loto sonuçları belli oldu. Son çekilişte büyük ikramiyenin kazanılmasının ardından Sayısal Loto sonuçları merak ve heyecan içerisinde bekleniyordu. MPİ en çok kazandıran şans oyununda ikramiye dağılımını belli oldu ve Sayısal Loto’da 1. devir gerçekleşti. Sayısal Loto sonuçlarına göre kazanan çıkmaması ardından büyük ikramiye 2 milyon liraya dayandı.

SAYISAL LOTO SONUÇLARI

Sayısal Loto çekilişinsw kazandıran numaralar 9, 22, 24, 25, 39 ve 40 olarak belirlendi.

Milli Piyango İdaresi Genel Müdürlüğünden yapılan açıklamaya göre, çekilişte 5 bilen 127 kişi 5 bin 885’er lira, 4 bilen 6 bin 365 kişi 88 lira 5’er kuruş ve 3 bilen 121 bin 981 kişi ise 12 lira 25’er kuruş ikramiye kazandı.

ŞANS OYUNU ÇEKİLİŞLERİ HANGİ GÜN YAPILIYOR?

Düzenli olarak gerçekleştirilen ve Milli Piyango İdaresi tarafından düzenlenen şans oyunu çekilişlerindeki düzen şu şekilde;

Pazartesi günleri On Numara
Çarşamba günleri Şans Topu, Sayısal Loto
Perşembe günleri Süper Loto
Cumartesi günleri Sayısal Loto

İKRAMİYELER NEREDEN ALINACAK?

(3) ve (4) bilenlere, ikramiyeleri Loto bayilerinden,
(5) bilenlere, ikramiyeleri Loto bayileri veya MPİ Şubelerinden,
(6) bilenlere ise, ikramiyeleri Milli Piyango idaresi Genel Müdürlüğü tarafından ödenecektir.

EN SON OYNANAN ŞANS OYUNLARI

 

 

 

 

Bir cevap yazın

Sonrakine Zıpla

Okullarda ne işiniz var?

Okullarda ne işiniz var? Türkiye'nin merak ettiği bu sorunun cevabını Deniz Feneri Derneği Başkanı Av.Mehmet Cengiz, SÖZCÜ'ye anlattı. Anayasaya aykırı olarak okullarda olmalarını, "Bize bir ayrıcalık yapıldığını düşünmüyorum" diye değerlendiren Cengiz, "MEB müfredatıyla gerçekler arasında dağlar kadar fark var" dedi. Müfredatı yetersiz bulan Cengiz, Değerler Eğitimi kapsamında okullarda öğrencilere iyilik öğretmek dışında bir niyetleri olmadığını savundu.

Bilgilen

Haber Gönder