16 yaşındaki kız çocuğu başından vurulmuş halde bulundu

HAKAN

Antalya’da 16 yaşında bir kız çocuğu yol kenarında başından ve karnından silahla vurulmuş halde bulundu. Hastaneye kaldırılan kızın Çocuk Esirgeme Kurumu’nda kaldığı tespit edildi.

Antalya’nın Manavgat’ın Sarılar Mahallesi’nde dün gece yarısı, silahla ateş edildiği ihbarı üzerine İlçe Jandarma Komutanlığı ekipleri tarafından çalışma başlatıldı.

BAŞINDAN VE KARNINDAN VURULMUŞ

Bölgeye giden jandarma ekipleri, yol kenarında ateşli silahla başından ve karnından vurularak ağır yaralı bir kız çocuğu buldu.

HAYATİ TEHLİKESİ SÜRÜYOR

Manavgat Devlet Hastanesi’ne götürülerek tedaviye alınan kızın, hayati tehlikesinin sürdüğü öğrenildi. Adının R.A. yaşının 16 olduğu belirlenen kızın Antalya Çocuk Esirgeme Kurumu’nda kaldığı tespit edildi. Olayla ilgili soruşturma başlatıldı.

Bir cevap yazın

Sonrakine Zıpla

Satürn'ün Uydusu Enseladüs'ün Üzerinde Bulunan Kaplan Çizgileri »

Satürn’ün küçük ve donuk uydusu Enseladüs, gökbilimcilerin oldukça yoğun ilgisini çeken, Güneş Sistemi içindeki ilginç gökcisimlerinden birisi. 500 kilometreden daha az çapı ve yüzeyinde 32 kilometre derinliğinde donmuş bir küresel okyanus ile kaplı olması ile Güneş Sistemi içinde olası yaşam formu taşıyan alanlardan birisi olan Enseladüs kayadan bir çekirdeğe sahip. Enseladüs’ün Güney Kutbu dört adet …

Bilgilen

Haber Gönder