Uygur – Işıd – El kaide???

UYGUR TÜRKLERİNDEN ÖNEMLİ SAYIDA KİŞİNİN IŞİD VE DİĞER ABD/İSRAİL/FRANSA İNGİLİZ UŞAĞI ŞERİATÇI ÖRGÜTLERE PARALI OLARAK KATILMASI VE SURİYE DEVLETİNE KARŞI OLDUĞU GİBİ KENDİLERİNDEN OLMAYAN SİVİL HALKA DA SALDIRMALARI EL KAİDE TABANLI KÖTÜ BİR ÖRGÜTLENMENİN UYGUR TÜRKLERİ İÇİNDE YAYILDIĞINI GÖSTERİYOR.AYNEN TÜRKİYEDE OLDUĞU GİBİ.
ÖSO ERDOĞAN VE ABD ABD TARAFINDAN KURULMUŞ IŞID BİLE PETROL TİCARETİNDE ORTAK YAPILMIŞ BİNLERCE PETROL TANKERİ TÜRKİYEYE GİRERKEN RUSYA TARAFINDAN BELGELENMİŞ SAVAŞ SUÇLARI MAHKEMESİ GÜNDEME GELMİŞ TÜRKİYE RUSYA VE ABD ARASINDA REHİN KALMIŞTIR.TAM O SIRADA O İRANLI SOYTARININ AKP Lİ BAKANLARA VERDİĞİ YÜKLÜ RÜŞVETLER VE HALK BANKASI GÜNDEME GETİRİLMİŞ AKP KENDİSİNİ ATATÜRKTEN KALAN SON FABRİKALARI DA TESLİM EDEREK BAŞKA KOLAYLIKLAR SAĞLAMIŞ ÖYLE KURTARMIŞTIR.ASLINDA BUNLARIN HEPSİ DANIŞIKLI DÖVÜŞTÜ.OLAN TÜRKİYEYE VE TÜRK MİLLETİNE OLDU.HERŞEY BOP A HİZMET İÇİN PLANLANMIŞ SENARYOLARDAN BAŞKA BİRŞEY DEĞİLDİR.SON SURİYE OPERASYONU VE NATO TOPLANTISI TAM FİYASKO OLDUĞU HALDE ERDOĞAN DÜNYAYI FETHETMİŞ GİBİ DAVRANIYOR REZALETLERİ İSRAİL KORİDORU AÇMAYI BÜYÜK ZAFERLER OLARAK GÖSTERMEKTEDİR.BÜTÜN BU SÜREÇLER TÜRKİYEYİ HAYDUT DEVLET GÖRÜNTÜSÜNE SOKUP ABD NİN FİİLİ İŞGALİNE ZEMİN HAZIRLAMAK VE BOP İÇERİSİNDE GÜNCELLENMİŞ SEVRİ YANİ BİZANSI VE BÜYÜK İSRAİLİ KURMAK İÇİN YAPILMIŞTIR.
İŞTE BÜTÜN BU SÜREÇLERDE ABD AB İSRAİL VE BİZİM KRİPTOLAR. HEP ŞERİATÇI MAŞALARI KULLANMIŞLARDIR VE HALA KULLANIYORLAR.ÖSO DENEN CIA VE MOSSAD ERDOĞAN ÜRÜNÜ ÖRGÜTÜN ELEMANLARI MAAŞLARINI TÜRK HAZİNESİNDEN VE DOLAR OLARAK ALMAKTADIRLAR.İŞTE. UYGUR TÜRKLERİ DE BU ÇETELERE BİRİLERİ TARAFINDAN SOKULMUŞLARDIR.
BİRİNCİ KÖRFEZ SAVAŞI VE DEVAMI ÖNCELİKLİ OLARAK TİCARET SAVAŞINDA ABD Yİ GERİDE BIRAKMIŞ OLAN ÇİNİN ÖNÜNÜ ÖN ASYA VE ORTADOĞUDA KESEREK KUZEY AFRİKAYA VE AVRUPA İÇLERİNE NÜFUZ ETMESİNİ YENİ İPEK YOLUNU ÇİNE KAPTIRMAMAK RUSYAYI VE TÜRK DÜNYASINI KUŞATMAK DAHASI ORTA ASYAYI İŞGALE YÖNELİKTİR ÇOK CİDDİ DÜNYA SAVAŞI TEHDİDİ İÇEREN BİR ORTAMIN ABD TARAFINDAN CANİ BİR RUHLA HAZIRLANMASI HEPSİ BU BÜYÜK PAYLAŞIM SAVAŞIYLA İLGİLİDİR.
ÇİNİN EN ZAYIF YERİ OLARAK UYGUR ÖZERK BÖLGESİ SEÇİLMİŞ VE İŞİD/EL KAİDE ZİHNİYETİ ORAYA SOKULMUŞTUR.TABİATIYLA ÇİN BUNA KARŞI TEDBİR ALIRKEN KURUNUN YANINDA YAŞ DA YANMAKTA DİĞER UYGUR TÜRKLERİ DE ZARAR GÖRMEKTEDİR.
BU SÜRECİ PENTAGON VE İNGİLİZ KRALİYET SARAYI YÖNETMEKTEDİR.HERKES AKLINI BAŞINA TOPLAMALIDIR.BÜYÜK RESMİ GÖRMEDEN BİLMEDEN HAMASET YAPMAK ATATÜRKÇÜLÜK DEĞİL ATATÜRK DÜŞMANLARRINA HİZMETTİR.

Bir cevap yazın

Sonrakine Zıpla

Eşine tuzak kurup öldüren kocaya ‘tahrik’ ve ‘iyi hal’ indirimi!

Eşine tuzak kurup öldüren kocaya ‘tahrik’ ve ‘iyi hal’ indirimi! İçişleri Bakanı Süleyman Soylu Ocak-Kasım 2019 döneminde 318 kadının öldürüldüğünü açıklamasından 24 saat bile geçmeden üç kadın cinayete kurban gitti. Bursa'da görülen bir davada ise isyan ettiren karar çıktı. Eşine tuzak kurup öldüren Ali Canıtez, 'tahrik' ve 'iyi hal' indirimiyle 16 yıl 8 ay hapis cezasına çarptırıldı. "Mahalle dedikoduyla çalkalanıyor" diye kendini savunan katil, 'ağırlaştırılmış müebbet hapis'le yargılanıyordu.

İlginizi Çekebilecekler

Bilgilen

Haber Gönder