BİZİM DİLEĞİMİZ!

HAKAN

Bizim dileğimiz insanların kardeşçe yaşamasıdır, bir kilimin motifleri gibi, bahçeleri süsleyen renkli çiçekler gibi, sık ormanlardaki dip dibe duran, kökleri birbirine bağlı ağaçlar gibi, bizim dileğimiz mavi göğün altını, yağız yerin üstünü birbirimize kenetlenerek, sen, ben olmadan biz olarak paylaşmak, yerin altını öldüğümüzde paylaştığımız gibi! Bizim dileğimiz kan emicilere, alın teri, emek hırsızlarına karşı bir, iri, diri olmak, zalıma kılıç çatmaktır. Bizim dileğimiz ulusların, renkli, kızıl, sarı, kumral, siyah, kendi dillerini koruması, kendi benliklerini, DNA larını koruması ve her ulusun, her toplumun kendi genetik haritasına, yetkilerine göre uluslar arası iş paylaşımı yapılmasıdır.
Türk olmak bunu gerektirir. Ben Türküm, Türk olmakla onur duyarım! Bir Aryan Aryan olmakla, Bir Slav Slav olmakla onur duymalı! Kendi soyu ile onur duyan ve soyuna karşı sorumluluklar hisseden herkese derin saygı duyarım. Farklılıklarımız elbet yaşamalı, ulusların kendine has değerleri yaşamalı ve övünç kaynağı olmalı, lakin kimse kimseyi ötelemeden, yermeden, öldürmeden, yaşatarak.
ÇÜNKÜ BİZ TÜRKÜZ!!!

Bir cevap yazın

Sonrakine Zıpla

Yunanistan eski Dışişleri Bakanı Bakoyannis: Türkiye ile savaşa girersek yalnız kalırız

Yunanistan’ın eski Dışişleri Bakanı Bakoyannis, ülkesinin Türkiye ile savaşa girmesi halinde yalnız kalacağını ve Kardak’tan bu yana en büyük krizi yaşadıklarını ifade etti. Yunanistan’da Yeni Demokrasi Partisi milletvekili, eski Atina Belediye Başkanı ve eski Dışişleri Bakanı Dora Bakoyannis, ülkesinin Türkiye ile savaşa girmesi halinde yalnız kalacağını söyledi. Bakoyannis, Türk-Yunan ilişkilerinde siyasi açıdan Kardak krizinin ardından […]

Bilgilen

Haber Gönder